Halı Tamiri ve Overlok

Evinizin en büyük değerlerinden olan el dokuma halılar zamanın verdiği kullanımdan dolayı deforme olmasını önüne geçemezsiniz. Bu nedenle değer vermiş olduğunuz ve aynı zamanda evinizin en büyük görsellerinden olan halılarınız güvenilir ellere teslim etmeniz ve bu işi hakkıyla yerine getirmek için çaba ve hizmet veren kişilere emanet etmeniz gerekmektedir. Halı tamiri,ince işçilik ve titiz çalışma gerektirmektedir.

Günümüzde yerli halıların yerini ithal halılar almıştır. ithal halıların dokuma teknikleri yerli halıların dokuma tekniklerine benzememektedir bunun içindir ki tamiri yerli halılara oranla daha kolaydır. ithal halı, yerli halı,yerli kilim,Hint kilimi ve aynı zamanda ihtiyacınız olan makine dokuma halılarınızı uzman ekip kadromuzla tamiratını yapmaktayız.
Bunların yanı sıra saçak tamiratı, saçaksız halılarınıza talebinize göre saçak takma ve yine talebinize göre şaçak sökme işlemlerinde yerine getirmekteyiz.

Elinizde evinizin hiç bir odasına olmayan ama değer verdiğiniz halınız var ama değerlendiremiyorsunuz bunun için üzülmeyin sizin istediğiniz boyutlara uyarlanıp kenarlarına overlok çekilerek tekrar sizin hizmetinize sunarız. Tüm bu işleri yapmak için bize güvenmeniz yeterli olacaktır.

Telefon: 0212 423 33 22
WhatsApp: 0538 934 68 49
Pazartesi – Cuma: 09:00 – 18:00
Cumartesi: 09:00 – 13:00
Bizi Arayın


Hemen Aramak İçin Tıkla