Yatak Yıkama

Yaşamımızın üçte birinden fazlasını yatakta geçiriyoruz.
İnsanlar doğal olarak her yıl yatağa yaklaşık 26 galonluk ter döküyor . Havanın sıcak ve nemli olduğunda, bu nem bilim adamlarının ” mantar kültürü ortamı ” denilen anlam ortaya çıkıyor.
Derinizdeki, cilt hücrelerinden kaynaklanan mantar ve bakterilere ilaveten yatağınızı yabancı mikroplarla paylaşırsınız. aynı zamanda zeminde oluşan toz ve bakteriler yatağınıza yapışmasına neden olur.

Görünmez bakterilerden kurtulmak için, yataklarınızı en az yılda bir kez yıkanması gerekmektedir. Eğer hasta olduysanız, yatağınızın lifleri içerisine işleyen bakteri ve mikropları öldürmek için hemen yıkanması elzemdir. Sağlık bakımında en önemli eşyalarımızdan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Bu yüzden yatakları temiz tutmanız çok önemlidir.
Bu bilgilerin ışığında size daha sağlıklı ve daha rahat bir uyku uyumanızı sağlamak istiyoruz. Avrupa halı yıkama ve yatak yıkama olarak profesyonel ekip ve ekipmanlarla sizlere daha iyi hizmet vermek için buradayız. Daha fazla bilgi almak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Telefon: 0212 423 33 22
WhatsApp: 0538 934 68 49
Pazartesi – Cuma: 09:00 – 18:00
Cumartesi: 09:00 – 13:00
Bizi Arayın


Hemen Aramak İçin Tıkla