Stor Perde Yıkama

Ev eşyalarınızın uyumunun önemli olduğu kadar gizlilik, rahatlık ve kişisel tercihleriniz açısından da önemlidir. Perdelerinizin bakımı için kullanılan yöntem ,yapısına ve kumaşına bağlıdır. Bu kılavuz, mevcut seçeneklerin tamamında size yol gösterecektir.

Değerli müşterilerimiz her şeyden önce stor perde yıkama diğer tül perde, ve perde çeşitlerini yıkamaktan çok farklı bir durumdur. Stor perde yıkama başta da bahsettiğimiz gibi basite alınacak veya çamaşır makinesine atınca yıkanacak bir perde çeşidi değildir. Sonuçta bu perdeler mekanizmalı, yada motorlu olduğundan dolayı bilinçsiz bir şekilde yıkandığı zaman motor yada mekanizması veya stor perdenin kendisi zarar görebilir. Stor perdelerinizin yıkanma zamanı geldiyse veya umulmadık bir biçimde üzerine bir şeyler sıçradı veya döküldüyse perdenizin yıkanma işlemine hazır olması için ilk önce yerinden sökülmesi gerekecektir.

Bu sorunu çözmek için Avrupa halı yıkama ve stor perde yıkama ekibimizi aramanız yeterli olacaktır. Ekip arkadaşlarımız tarafından evinizden sökülüp tamamen doğal ve hijyenik ortamda yıkanıp hizmetinize sunulacaktır.

Telefon: 0212 423 33 22
WhatsApp: 0538 934 68 49
Pazartesi – Cuma: 09:00 – 18:00
Cumartesi: 09:00 – 13:00
Bizi Arayın


Hemen Aramak İçin Tıkla