Halı Yıkama

Her halı değerlidir. Halı temizliği endişe etmemeniz gereke bir şey.
Bazen halı kirliliği ve renk değişikliği belli bir zaman sonra belirgin olarak gözükür,ancak diğer zamanlarda temiz görünümlü bir halı gözükmeyen kir, toz ve bakteri gizleyebilir. Bu kirleri göremediğimiz için hoş olmayan kokuları sızdırması ve kapalı hava kalitesine zarar vermesine neden olur.

Düzenli halı süpürme, halıdaki toz ve kirin giderilmesine rağmen çoğu standart elektrikli süpürge derine gömülmüş tozları çıkarma gücünden yoksundur.Buna ek olarak , bir elektrikli süpürge ,profesyonel bir halı yıkama sisteminin sağladığı etkiyi sağlayamaz. AVRUPA HALI YIKAMA’la halı fiberlerinin içinde bulunan, fark edilen ve edilemeyen toz ve kirlerden arınmış olmasını sağlıyor. Halının değerini korumak ve ilk gün ki gibi görünmesini sağlamak için siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Makine halısı, el dokuma halısı, bambu halısı, ipek halı, antik halılar vs. temizlenmesinde sizlere yardımcı oluyoruz.

Halılarınızı özel olarak formüle edilmiş Hindistan ceviz yağı sabunu kullanarak çift taraflı olarak iyice yıkanır, üç kez durulanır, daha sonra sıcaklık dengeli bir odada kurutulur. Çoğu halılar 4 ile 5 gün içerisinde bitirilir ve ücretsiz olarak kapınıza kadar teslim edilir.

Telefon: 0212 423 33 22
WhatsApp: 0538 934 68 49
Pazartesi – Cuma: 09:00 – 18:00
Cumartesi: 09:00 – 13:00
Bizi Arayın


Hemen Aramak İçin Tıkla