Yorgan Yıkama

Sentetik dolgular içeren yorganlar genellikle evde yıkanabilir. Ancak bazı yıkama makinelerinde yorganın tanburda serbestçe dolaşmasına izin verecek kadar büyük bir kapasiteye sahip değillerdir.Bundan dolayı yün veya sentetik olan yorganlarınızı biz sizin yerinize konusunda uzman arkadaşlarımız tarafından özenle ve titizlikle yıkanmasını öneriyoruz.
Yorganların ilk kullanımlarından önce yıkama yapmanızı veya havalandırılmasını öneririz. Bu hareket yorgan paketten çıkartıldıkdan sonra içindeki yün liflerini tazelemek ve yeniden canlandırmak için yardımcı olacaktır.

Yün taze hava ve güneşi sever. Düzenli yıkamadan hariç olarak, sıcak bir havada güneşin altında düzenli olarak havalandırılmasını öneririz. Düzenli havalandırma ve yıkanması yorganınızın ömrünü uzatacaktır. Yorganınızı yıkamaya verirken lütfen bakım etiketi talimatlarına uyulduğundan emin olunuz. Çarşafınızı düzenli olarak yıkamak yorganın korunmasına ve ömrünüzün uzamasına yardımcı olacaktır. Tüm yorganlarınızda kaliteli yorgan örtüleri kullanmanızı öneriyoruz.

Yorganınızın üzerinde gözüken ve gözükmeyen lekeler,alerjikler vardır. Yorganlarınızı bakteri ve alerjenlerden arındırmak için Avrupa halı yıkama ve yorgan yıkama görevlisini aramanız yeterli olacaktır. Bizde yorganlarınızı bakterilerden temizleyerek daha ferah ve daha sağlıklı bir hale getirelim. Yukarıdaki basit adımları izlerseniz, yorganlarınız daha uzun yıllar boyunca konforlu ve harika bir uyku uyumanızı sağlayacaktır.

Telefon: 0212 423 33 22
WhatsApp: 0538 934 68 49
Pazartesi – Cuma: 09:00 – 18:00
Cumartesi: 09:00 – 13:00
Bizi Arayın


Hemen Aramak İçin Tıkla